Adres

ul. Chrzanowska 2
32–065 Wola Filipowska
tiffany@restauracjatiffany.pl
+48 12 283 77 88

Godziny otwarcia

Pon. - Niedz.: wymagana rezerwacja

Manager

Agnieszka Sobczyńska
+48 604 065 649
agnieszka.sobczynska@restauracjatiffany.pl

Specjalista ds. marketingu

Aleksandra Sobczyńska
+48 664 429 505
aleksandra.sobczynska@restauracjatiffany.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Joanna Dorynek
+48 733 150 620
joanna.dorynek@restauracjatiffany.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Wioleta Gładysek
+48 733 130 650
wiola.gladysek@restauracjatiffany.pl

Formularz kontaktowyWyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres poczty elektronicznej i numer telefonu. Przetwarzaniu podlegają następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe BRAVO K. Sobczyński M. Sobczyńska s.j., będące właścicielem Restauracji Tiffany. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia świadczenie w/w usługi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie danych naruszy przepisy prawa.

Zostań z Restauracją Tiffany dłużej!

Odwiedź nasze profile na:

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia, promocyjne pakiety i inspiracje w Twojej skrzynce. Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Przedsiębiorstwo Handlowe BRAVO K. Sobczyński M. Sobczyńska s.j., będące właścicielem Restauracji Tiffany w celach marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej. Jestem świadom/świadoma prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania, oraz iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez pisemne wniesienie umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.

Zostań z Restauracją Tiffany dłużej!

Odwiedź nasze profile na: