Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Zachowaj ofertę

  • {{el_lista_cat.ofertanazwa}}

Szczegóły oferty:

  • {{el}}

Cena:

{{el_listadan.cena}} zł/os.

W ramach ustalonej ceny zapewniamy

  • dekorację kwiatową, świece oraz serwety
  • papierowe personalizowanie karty menu
  • dekorację chorągiewkami i rozetami
  • bezpłatne udostępnienie pokoju
  • kącik zabaw dla najmłodszych
  • parking przed restauracją

Warunki rezerwacji

Rezerwacje przyjęć z okazji Chrztu Świętego realizowane są na co najmniej 15 osób z pełnopłatnym i jednolitym menu, natomiast w Poniedziałek Wielkanocny oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – 20 osób z pełnopłatnym i jednolitym menu. Oferta świąteczna podlega odrębnej wycenie. Przyjęcia odbywają się w trzech salach, w miejscu odpowiednio dopasowanym do liczby gości. W jednej sali danego terminu może odbyć się kilka uroczystości okolicznościowych. Restauracja Tiffany zastrzega sobie prawo do wyboru sali oraz miejsca dla danego przyjęcia, a także konfiguracji stołów. Do lokalu można wprowadzić wyłącznie psa asystującego. W naszej restauracji uwzględniamy wszystkie preferencje Gości, przewidując przygotowanie dań wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych. Dodatkowo, na życzenie mam oferujemy możliwość skomponowania indywidualnego menu. W Restauracji Tiffany nie jest przyjmowana płatność kartą.

Wyjątkowy dzień

Są takie chwile, które pozostają w sercach całej rodziny, Chrzest Święty dziecka jest jedną z nich. To początek nowego życia i jednocześnie pierwsze przyjęcie Twojego Dziecka do grona rodziny, czyniąc z niego wyjątkową chwilą wszystkich zaproszonych gości. Subtelnym wystrojem stołów podkreślamy szczególne znaczenie tego wyjątkowego dnia. W trosce o komfort i wygodę mamy oraz niemowlęcia do dyspozycji oddajemy pokój.

Dekoracja

W pakiecie wliczony jest wystrój stołów udekorowanych naturalnymi kwiatami, świecami oraz serwetami w dowolnej kompozycji. Ponadto, w ramach świadczonych usług przygotowywana jest personalizowana karta potraw dla gości i dekoracja w postaci chorągiewek i rozet. Dla najmłodszych zapewniamy kącik z zabawkami.

Wirtualny spacer

Tiffany

Noclegi
 

Sala
bankietowa

Sala
konferencyjna

Kącik
dla dzieci

Ogródek
letni

Parking
 

Zostań z Restauracją Tiffany dłużej!

Odwiedź nasze profile na: