Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

  • {{el_lista_cat.ofertanazwa}}

Szczegóły oferty:

  • {{el}}

Cena:

{{el_listadan.cena}} zł/os.

Dzień Kobiet 2020

Serdecznie zapraszamy 7 marca (sobota) 2020 r. o godz. 19:00 do Restauracji Tiffany na pełne kobiecości Pin-up Party!

Tym razem przeniesiemy się w ultra kobiecy świat Pin-up, któremu królowała Bettie Page i Marilyn Monroe. Bandama, czerwona szminka, czarne kreski na oczach, podwinięta grzywka, to tylko kilka inspiracji dla Pań. Jednym słowem – kobiety piękne i zmysłowe, seksapil w najlepszym wydaniu, wyłącznie w wielkim stylu!

Dolls! Wyciągnijcie sukienki w groszki i najwyższe obcasy! Zachęcamy wszystkie uczestniczki do stylizacji na Pin-up Girl!

Dj/Wodzirej Willy zadba o Rock&Rollowy klimat lat 40-tych i 50-tych Ameryki.

Loteria z nagrodami, fotobudka, fotoreportaż, drinkbar, insta ścianka to tylko niektóre z niespodzianek jedynego wieczoru u Tiffany`ego.

Bilet wstępu: 150 zł/osoba (płatność: gotówka/przelew).
Prowadzona jest wyłącznie bieżąca sprzedaż biletów od dnia 16 stycznia 2020. Restauracja Tiffany nie prowadzi wcześniejszej rezerwacji miejsc. Wstęp tylko dla Pań!

💰 ZAKUP BILETU 💰

1. Płatność gotówką – termin płatności i odbioru biletów w Restauracji Tiffany (nieregularne godziny otwarcia) należy uzgodnić telefonicznie 12 283 77 88.

2. Płatność przelewem – należy wysłać wiadomość na adres tiffany@restauracjatiffany.pl oraz podać wszystkie wymagane dane:
👠imię i nazwisko,
👠 numer telefonu,
👠 ilość biletów.
W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłany nr konta wraz z odpowiednim opisem transakcji. Płatność wymagana jest do trzech dni po otrzymaniu danych do przelewu. W przeciwnym wypadku zapytanie zostanie anulowane.

Wirtualny spacer

Tiffany

Noclegi
 

Sala
bankietowa

Sala
konferencyjna

Kącik
dla dzieci

Ogródek
letni

Parking
 

Zostań z Restauracją Tiffany dłużej!

Odwiedź nasze profile na: