Miejsce spokań

Restauracja Tiffany to obiekt położony w podkrakowskiej Woli Filipowskiej. Nasze wnętrza, urządzone z elegancją i prostotą, ocieplone wieczorem światłem świec, sprzyjają spotkaniom – zarówno tym w gronie rodziny, przyjaciół, jak i tym biznesowym. Zapraszamy Państwa do smakowania kulinarnych kompozycji z naszego menu, które jest połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni oraz regionalnych akcentów. Nasze sale mogą ugościć przyjęcia do 250 osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi organizacji przyjęć, dostępnymi w zakładce Oferta.

Menu

Nasze menu jest połączeniem tradycyjnej polskiej kuchni oraz regionalnych akcentów. Przyjmujemy wyłącznie rezerwacje grupowe (od 10 osób), po uprzednim ustaleniu menu. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

Trzy wyjątkowe sale

Restauracja Tiffany to miejsce niezapomnianych spotkań. Naszych Gości zapraszamy do jednej z trzech sal, w których organizujemy duże oraz kameralne spotkania okolicznościowe. Wszelkie przyjęcia omawiane są indywidualnie, dostosowując nasze usługi do potrzeb okoliczności jak i Państwa oczekiwań. Restauracja Tiffany jest przygotowana do obsługi najmniejszych gości. W trosce o ich komfort udostępniamy krzesełka do karmienia, przewijak oraz kącik z zabawkami.

Wirtualny spacer

Wnętrza

Do Państwa dyspozycji pozostają trzy sale: kredensowa, kominkowa i kryształowa. Organizujemy zarówno duże jak i kameralne spotkania. Zapewniamy miejsce do udzielenia ślubu przez urzędnika stanu cywilnego proponując wnętrza Restauracji lub letnią altanę.

ZOBACZ GALERIĘ

Tiffany

Kącik dla dzieci

Do dyspozycji najmłodszych pozostają kącik z zabawkami oraz krzesełka do karmienia.

Sala bankietowa

Organizujemy przyjęcia weselne i bankiety na 250 osób.

Sala konferencyjna

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym organizowanie konferencji do 350 osób.

Ogródek letni

W okresie letnim zapraszamy do altany.

Parking

Zapewniamy bezpłatny, monitorowany parking, zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Noclegi

Gwarantujemy bazę noclegową do 27 osób.

Zostań z Restauracją Tiffany dłużej!

Odwiedź nasze profile na: